Call to us +34623 541 934

Sluiten (x)

Call to us +34623 541 934

Sluiten (x)
×
    Gemengde wandketel Ariston CLAS ONE WIFI 35FF EU

    ¿Any doubt about the product?

    Talk to us and consult us. We will solve all your doubts

    Gemengde wandketel Ariston CLAS ONE WIFI 35FF EU

    Referencia: 3302125
    € 2.479,47 
    Inclusief belasting

    Momenteel is onze voorraad uitgeput.

    Vraag ons naar de beschikbaarheid!!

    Envío GRATIS en España (Península) a partir de 300€ + info

    E-mail is succesvol verzonden.

    Calcular Gastos de Envío
    🛡️ Pago Seguro ✅ Garantía Oficial

    Ariston CLAS ONE WIFI 35FF EU

    Boiler Condensatie 35KW Maximaal vermogen met geïntegreerde wifi

    ™ Condensatieboiler Xtratech ™ van 35KW Maximaal vermogen. Modulatie 1: 8 van 4,3kW voor grote commerciële voorzieningen.

    Omvat Busbridgenet® en Ariston Netto. Stroom 20.0 l / min SWW Met XXL-profiel.

    Hoofdvoordelen

    35 kW maximum
    Geïntegreerde wifi
    Xtratech ™
    Waterstof 20%
    20.0 l / min SWW
    Profiel XXL

    Ideaal voor:

    Grote behuizing • Commerciële faciliteiten • WiFi-controle • Maximale stroom SWW • Toekomstcompatibel • Bovenbewerkte efficiëntie
    35KW Maximaal vermogen
    A + • XXL • WIFI • 3302125
     

    Veiligheidsbeleid

     

    Leveringsbeleid

     

    Terugkeerbeleid

    Ariston CLAS ONE WIFI 35FF EU

    35KW gemengde muurschildering condensatieketel met geïntegreerde wifi-connectiviteit. Maximaal vermogen met 1: 8 modulatiebereik, compatibel met aardgasmengsel en waterstof tot 20%.

    De Ariston CLAS ONE WIFI 35FF EU is een gemengde muur condensatieboiler 35KW Maximaal vermogen speciaal ontworpen voor grote woningen en middelgrote commerciële toepassingen. Dit high-end model (Code 3302125) integra de innovator xtratech ™ roestvrijstalen primaire wisselaar gepatenteerd en exclusief Ariston, waarborgen van maximale energie-efficiëntie en uitzonderlijke duurzaamheid onder veeleisende omstandigheden.

    Met nominaal vermogen van 31,0 kW voor verwarming en 34,5 kW voor sanitair, deze premium gemengde ketel biedt slimme modulatie van 4,3 kW minimaal, waardoor een modulatiebereik 1: 8 Superior dat maximaliseert de energie-efficiëntie en minimaliseert het verbruik. De maximale bruikbare kracht bereikt 30.2 kW voor verwarming (60/80 ° C) en 33.0 kW voor warmwaterzijdigheid, Waarborgen van totale troost in de meest veeleisende faciliteiten.

    Het systeem bevat geavanceerde Wi-Fi-connectiviteit en technologie Ariston Serienet, waardoor de volledige afstandsbediening van mobiele apparaten en totale toegang tot intelligente managementfuncties mogelijk is. De busbridgenet® communicatieprotocol zorgt voor een perfecte integratie met geavanceerde modulerende controlesystemen, terwijl de lCD-scherm met intuïtieve interface faciliteert professionele configuratie en gedetailleerde lokale monitoring.

    De energieclassificatie A + in verwarming het wordt bereikt door de geoptimaliseerde combinatie van modulerende omgeving en externe sonde, het bereiken uitzonderlijke opbrengsten van 97,5% bij nominaal vermogen (60/80 ° C) en 108,2% bij lage temperatuur (30 / 50e C.). 30% KOPEN 109.6% Prestaties, het aantonen van constante efficiëntie en maximale energiebesparing in elke operationele toestand.

    De geïntegreerde auto- en comfortfuncties de drive-temperatuur automatisch optimaliseren en micro-micumulatie van SWW voor maximale direct beschikbaarheid. De geoptimaliseerde interne uitlaatder en de geïntegreerde veiligheidsdienst ze garanderen ultrasilentie en volledige bescherming van het hydraulische systeem onder elke werkconditie.

    Met waterdichte camera en geavanceerde flexibele evacuatiesysteem, maakt veelzijdige installatie mogelijk met rookevacuatielengte van tot 7 meter in Ø60 / 100 en 27 meter in Ø80 / 125. De lagere manometer met precieze digitale elektronische lezing door middel van drukomvormer vergemakkelijkt het preventief onderhoud en geavanceerde professionele technische diagnose.

    Volledig compatibel met aardgas en waterstof tot 20% geen behoefte aan aanvullende modificaties, volledig voorbereid op de duurzame energietransitie van de toekomst. De propaan Gas Transformation Kit inclusief serie breid de installatie-opties uit op basis van beschikbaarheid en lokale brandstofvoorkeuren, het maximaliseren van veelzijdigheid.

    De CLAS One WIFI 35FF EU vertegenwoordigt de definitieve oplossing voor verwarming en sanitair warm water in grote huizen en veeleisende commerciële toepassingen, waarbij de geavanceerde technologie, maximale energie-efficiëntie en geavanceerde intelligente connectiviteit in een compacte indicentie van een compacte indeling combineert, te combineren 74,5 x 40 x 38,5 cm en 33.4 kg.

    Hoofdkenmerken

    🔥 Xtratech ™

    Gepatenteerde roestvrijstalen wisselaar.

    📶 Geïntegreerde wifi

    Afstandsbediening Ariston Net als standaard.

    🌿 Waterstof klaar

    Compatibel GN + h₂ Meng tot 20%.

    ⚙️ Modulatie 1: 8

    Van 4,3 kW tot 31,0 kW.

    Technische specificaties

    KenmerkSpecificatie
    Productcode3302125
    CE certificate0085cr0393
    CameratypeStrakke
    Nominale energieverwarming31.0 kW Max. / 4,3 kW min.
    Nominale sanitaire macht34,5 kW Max. / 4,3 kW min.
    Handige energie verwarming30.2 kW Max. / 4,0 kW min. (60/80 ° C)
    Sanitaire nuttige kracht33.0 kW Max. / 4,1 kW min.
    Nominale opbrengst 60/80 ° C97,5% PCI
    Nominale opbrengst 30/50 ° C108.2% PCI
    30%109.6% PCI
    Vloeien SWW (Δt 25 ° C)20.0 l / min
    Afmetingen (Hoge X brede x achtergrond)74,5 x 40 x 38,5 cm
    Gewicht33.4 kg
    Elektrische voeding230V / 50Hz
    Electrical power absorbed92 W

    Kenmerken en temperaturen

    ParameterWaarde
    Max. / Min. Verwarming (Hoge Temp.)82 ° C / 35 ° C
    Max. / Min. Verwarming (lage temp.)45 ° C / 20 ° C
    Max. / Min. gezondheid60 ° C / 36 ° C
    Elektrische beschermingIP X5D
    ERP-klassenverwarming /SWWA / A
    ERP-consumptieprofielXXL

    Intelligente functies en connectiviteit

    Advanced connectivity

    • WiFi Geïntegreerde serie
    • Ariston Netto connectiviteit
    • Afstandsbediening smartphone
    • Busbridgenet®-protocol
    • LCD-scherm met aanraakinterface

    Automatische functies

    • Auto-functie (aanpassingstemp
    • Comfort-functie (micro-vochtig SWW)
    • Modulerende Environment Probe
    • Externe probe inbegrepen
    • Smart Management System

    Opties evacuatie van dampen

    EvacuatieMaximale lengte
    Coaxiale Ø60 / 100Tot 7 meter
    Coaxiale Ø80 / 125Tot 27 meter
    Ontplooide ø80 / 80Tot 35 meter
    Ontplooide Ø60 / 60Tot 12 meter

    Energieclassificatie

    Verwarming

    A +

    Met modulerende milieuprobe

    Sanitair warm water

    NAAR

    Profiel XXL

    Case One WiFi 35FF Condensatieboiler!

    Maximaal vermogen 35KW met Xtratech ™ -technologie, geïntegreerde wifi-connectiviteit. Superieure prestaties voor grote faciliteiten!

    35KW gemengd
    Geïntegreerde wifi
    A +
    3302125

    Datasheet

    Merk
    Ariston
    Type
    Mixta Instantanea
    Benzine
    Gas Natural Transformable a propano
    Power Heating (kW)
    31,0
    Power SWW (kw)
    34,5
    ERP-klassenverwarming /SWW
    A/A
    Hoog (mm)
    745
    Breedte (mm)
    400
    Diep (mm)
    385
    Gewicht (kg)
    33,4
    Nieuw

    No customer reviews for the moment.

    16 andere producten in dezelfde categorie:

    group_work Cookie toestemming